Author: h***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Надеюсь,мне это поможет🤔
顏色: 無色
尺寸: 1pc脖子貼
Price: NT$44
Original Price: NT$56
| Material | Silicone |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Clear |
| Type | Face Bandage |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 21 cm |
| 高度 | 0.2 cm |
| SKU | sb260406150512807068935 |
Author: h***a
Date:
Review: Надеюсь,мне это поможет🤔
顏色: 無色
尺寸: 1pc脖子貼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.