Author: g***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ,小孩很愛,很喜歡,而且整個都超愛的,價位也值得,主要的是,功能都不錯,值得推薦
顏色: 粉色
Price: NT$3,141
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412055600965883 |
Brand Name: Relndoo
Quality: 4300769 people said the quality is very good!
Author: g***5
Date:
Review: ,小孩很愛,很喜歡,而且整個都超愛的,價位也值得,主要的是,功能都不錯,值得推薦
顏色: 粉色
Author: l***9
Date:
Review: cp值很高 附贈鍵盤滑鼠 幾乎成了筆記型電腦的概念 很方便
顏色: 粉色
Author: 8***9
Date:
Review: 不錯的選擇讚讚讚讚讚讚讚讚讚!
顏色: 灰色
Author: k***6
Date:
Review: 螢幕很大 很適合小朋友使用
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.