Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Quá ok
顏色: 白色
Price: NT$15,744
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Redmi |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772 x 1240 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 7050mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK D9400s |
| SKU | sw25072993239931683 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 4340023 people said the quality is very good!
Author: a***3
Date:
Review: Quá ok
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.