Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Its amazing i really love it don't miss it all❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Price: NT$369
Original Price: NT$434
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Benefits | Firming Skin |
| Color | Multicolor |
| Type | Red And Blue Light Beauty Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Rechargeable lithium battery |
| 長度 | 14.6 cm |
| 寬度 | 14.3 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb25101010870003537 |
Author: m***a
Date:
Review: Its amazing i really love it don't miss it all❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: r***l
Date:
Review: Nice item like it thank you shein
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: b***1
Date:
Review: Love the way this vibrates under the eye
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: i***1
Date:
Review: bought it for someone, hope it works
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.