Author: y***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 蠻好看的 但是毛容易掉。戴帽子後看起來會很自然
顏色: 紅色
Price: NT$283
Original Price: NT$297
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 156 g |
| 長度 | 40.7 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251023121687804807 |
Author: y***8
Date:
Review: 蠻好看的 但是毛容易掉。戴帽子後看起來會很自然
顏色: 紅色
Author: c***w
Date:
Review: 蠻好看的~ 瀏海有再剪過
顏色: 紅色
Author: g***k
Date:
Review: love love love this one
顏色: 紅色
Author: e***d
Date:
Review: Easy to wear: Its easy to wear and it’s so cute, I love the style. I can wear it whenever even cosplaying Comfortable to wear: it’s comfortable to wear, and its not frizzy
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.