Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 子供の為に購入 満足でしかないです!
顏色: 黑色
Price: NT$4,838
Original Price: NT$5,771
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme 14x |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 1604*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw25080146146882535 |
Brand Name: Realme
Quality: 9297233 people said the quality is very good!
Author: a***h
Date:
Review: 子供の為に購入 満足でしかないです!
顏色: 黑色
Author: こ***⑱
Date:
Review: 商品が届かない。 問い合わせしても何ヶ月も対応ありません。 最悪です。
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.