Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西一如往常的好讚讚讚!!!!!明天都要逛!!!
顏色: 黑色
尺寸: 黑色三裝
Price: NT$30
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Purple |
| Type | Rat Tail Comb |
| 長度 | 22.4 cm |
| 寬度 | 2.9 cm |
| 高度 | 0.4 cm |
| SKU | sb2305204997799300 |
Author: d***i
Date:
Review: 東西一如往常的好讚讚讚!!!!!明天都要逛!!!
顏色: 黑色
尺寸: 黑色三裝
Author: d***6
Date:
Review: 使用起來良好,價格實惠
顏色: 粉色
尺寸: 紫色
Author: j***8
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***7
Date:
Review: 品質很不錯喔!感覺不會太容易斷
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.