Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Price: NT$64
Original Price: NT$75
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Rubber |
| Color | Khaki |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Required | No Battery |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb25031989990801617 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 8298188 people said the quality is very good!
Author: l***2
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: w***6
Date:
Review: 出貨速度很快,包裝也很仔細,實品與照片一樣好看,值得信任的好賣家,謝謝
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: l***0
Date:
Review: 物美價廉的Shein
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: 0***5
Date:
Review: 滿意再滿意💯這支是回購的.🍊👍👍👍
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.