Author: e***o
Date:
Review: 商品出貨快速包裝良好
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$153
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Color | Pink |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| SKU | sb2410227113216169 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 3161752 people said the quality is very good!
Author: e***o
Date:
Review: 商品出貨快速包裝良好
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: N***N
Date:
Review: 商品齊全.品質都很好🐱🍒也都完好,很開心能馬上收到了,謝謝優質賣家,祝福你2025福財滿滿來!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: h***2
Date:
Review: A member who has a strong
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: N***N
Date:
Review: 商品齊全.品質都很好🐱🍒也都完好,很開心能馬上收到了,謝謝優質賣家,祝福你2025福財滿滿來!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.