Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 滿意 14 X14公分大小 裝小東西方便
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$72
Original Price: NT$90
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Baby Pink |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Square |
| Style | French |
| Features | Portable |
| Festivals | Halloween |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 5 cm |
| 長度 | 14 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| SKU | sb2401142969836224 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 8857386 people said the quality is very good!
Author: j***1
Date:
Review: 滿意 14 X14公分大小 裝小東西方便
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: t***3
Date:
Review: 適合旅行放行動電源跟充電線耳機
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: 雖然偏小啦 但那個圖案真的很可愛很喜歡
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***g
Date:
Review: 超讚、超好看!超便宜!超划算!回購超級多次!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.