Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很可愛很實用用來裝化妝品很方便
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$72
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 18 cm |
| 長度 | 28 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb2406293400143444 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 7868898 people said the quality is very good!
Author: k***i
Date:
Review: 很可愛很實用用來裝化妝品很方便
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: y***i
Date:
Review: 容量很大,可以放很多東西!實體也跟照片一樣~可以放心購買^ ^
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: Y***u
Date:
Review: 十分不錯非常喜歡值得購買
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: f***g
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.