Author: h***2
Date:
Review: 已經回購很多次了,當作奶頭貼也很可愛,很像裝飾奶頭的感覺
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$89
Original Price: NT$105
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 15.5 cm |
| SKU | sb2403214133333383 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 2645275 people said the quality is very good!
Author: h***2
Date:
Review: 已經回購很多次了,當作奶頭貼也很可愛,很像裝飾奶頭的感覺
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: g***9
Date:
Review: 東西跟照片一樣很好,可以放心購買
顏色: 多色6
尺寸: 均碼
Author: k***i
Date:
Review: 到貨迅速、包裝完整,商品符合期待,👍🏻
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: h***2
Date:
Review: 超級無敵可愛又便宜的商品、超級推薦,已經回購很多次,性感彈性的衣服品質都很好,設計也都超美,亮片也很閃
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.