Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還不錯。。。。。。。"。。。。。。。。,
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$62
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb2407167955548135 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 5927944 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: 還不錯。。。。。。。"。。。。。。。。,
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: v***1
Date:
Review: 還沒使用,希望用了效果會不錯。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: v***1
Date:
Review: 還沒使用,希望用了效果會不錯。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: v***1
Date:
Review: 服務非常滿意,商品也很精緻漂亮,完美。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.