Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 本來覺得很小 但是剛好裝的下我所有的化妝品超讚!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$50
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb2407044696550087 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 2799892 people said the quality is very good!
Author: 8***8
Date:
Review: 本來覺得很小 但是剛好裝的下我所有的化妝品超讚!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***4
Date:
Review: 出貨商品正確無誤品質良好 感謝賣家提供此優秀商品👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻一百分
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: m***8
Date:
Review: 顏色很美,還沒開始用,下次才知道
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: j***7
Date:
Review: 很好看很可愛很好穿搭很很用
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.