Author: j***a
Date:
Review: love it sosososososoo much
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$61
Original Price: NT$72
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 18 cm |
| 長度 | 28 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb2404290088077288 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 2853589 people said the quality is very good!
Author: j***a
Date:
Review: love it sosososososoo much
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***m
Date:
Review: it's sooooooo bigggg I love it can fit a whole arm in it
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: g***i
Date:
Review: TOO CUTE!!!!! AND BIGGER THAN YOU WOULD THINK!!!!!! Just get it trust me :) No regrets at all.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: t***3
Date:
Review: Perfect for holding every needed for anyone and fits in most bags cool design and many use bag
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.