Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很可愛的小化妝包,值得推薦推薦
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$189
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink 1 |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Shapepattern | Square |
| Features | Portable |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb25060283782397413 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 6561112 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: 很可愛的小化妝包,值得推薦推薦
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 很可愛
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: q***6
Date:
Review: Exactly as described and rlly cute! Quality assured
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: r***5
Date:
Review: great item very happy with this product
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.