Author: l***a
Date:
Review: são lindos adorei miiiiiii
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$24
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Green |
| Type | Face Glitter & Gems |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 10 cm |
| SKU | sb2403165120218586 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 345490 people said the quality is very good!
Author: l***a
Date:
Review: são lindos adorei miiiiiii
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: s***u
Date:
Review: hermosos se ven los ojos muy lindos comprenlo.no se arrepentirán
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***o
Date:
Review: Viene muchas una sola lámina están padres
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: q***u
Date:
Review: muy lindos, ojalá el pegante sea de buena calidad
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.