Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ممتاز جداً وينفع اختيار للاطفال
顏色: 灰色
Price: NT$2,216
Original Price: NT$2,333
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa Pad 5 Pro |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260121164483391298342 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 252807 people said the quality is very good!
Author: f***0
Date:
Review: ممتاز جداً وينفع اختيار للاطفال
顏色: 灰色
Author: s***a
Date:
Review: لابس به لكن بطيء
顏色: 藍色
Author: s***a
Date:
Review: رهيب شكله لكن بطيء
顏色: 灰色
Author: h***3
Date:
Review: حلو للأطفال والمدارس
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.