Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西收到了馬上使用,感覺還不錯,軟體使用上不會卡卡的,包裝也都很到位。
顏色: 橘色
Price: NT$2,467
Original Price: NT$2,698
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Orange |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260126195121656790020 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 7751542 people said the quality is very good!
Author: a***9
Date:
Review: 東西收到了馬上使用,感覺還不錯,軟體使用上不會卡卡的,包裝也都很到位。
顏色: 橘色
Author: a***o
Date:
Review: ok
顏色: 淺藍色
Author: s***a
Date:
Review: Absolutely love this Android Everything works perfect True to its advertisement. Grate products Will bay more of them
顏色: 淡紫色
Author: f***3
Date:
Review: Excellent
顏色: 淡紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.