Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good shipping arrived on time exactly what I ordered
顏色: 藍色
Price: NT$1,334
| Material | Rubber |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251117223140434463 |
Author: s***3
Date:
Review: Good shipping arrived on time exactly what I ordered
顏色: 藍色
Author: c***g
Date:
Review: camera quality 👎🏾
顏色: 藍色
Author: j***7
Date:
Review: very disappointed it doesn't connect really fine on wifi even the battery life very poor💔💔💔
顏色: 藍色
Author: t***0
Date:
Review: كيوت جميللللللللللل انصح فيها
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.