Author: z***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 服務品質很好品質很讚讚
顏色: 藍色
Price: NT$2,595
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa M9-4 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver With Leather Case |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 13 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | None |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25040305341546124 |
Author: z***6
Date:
Review: 服務品質很好品質很讚讚
顏色: 藍色
Author: m***u
Date:
Review: Super iloved it same like picture and good quality
顏色: 藍色
Author: a***2
Date:
Review: very nice product and delivery on time
顏色: 藍色
Author: b***k
Date:
Review: Very nice
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.