Author: j***n
Date:
Review: 執行速度快!可惜耗電快
顏色: 黑色
Price: NT$2,430
Original Price: NT$2,596
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Baby Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260123151211002532723 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 1351338 people said the quality is very good!
Author: j***n
Date:
Review: 執行速度快!可惜耗電快
顏色: 黑色
Author: m***7
Date:
Review: I really love it and useable for school staff
顏色: 黑色
Author: c***z
Date:
Review: Nice, it's very light and all the apps are working fine so my daughter can use it at school. She uses the Google Classroom, she can edit documents, spreadsheets and other stuff. But for it to work, you need to download the good apps for everything. It's great and satisfied.
顏色: 淺藍色
Author: a***s
Date:
Review: I like very very nice
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.