Author: k***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very Good
顏色: 灰色
Price: NT$2,125
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa S3-1 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25061045050555955 |
Author: k***d
Date:
Review: Very Good
顏色: 灰色
Author: s***o
Date:
Review: Wonderfulllllllllllll
顏色: 灰色
Author: z***a
Date:
Review: nice can using for YouTube game, also very cheap, like it
顏色: 藍色
Author: t***7
Date:
Review: Good product perfect for kids
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.