Author: a***0
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: 畫質不錯,但很可惜沒有中文打字,價格真的很划算
顏色: 玫瑰金
Price: NT$2,016
Original Price: NT$2,240
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 3G |
| SKU | se260113161169555302683 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 1324285 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: 畫質不錯,但很可惜沒有中文打字,價格真的很划算
顏色: 玫瑰金
Author: 7***n
Date:
Review: Every thing looks fine so far I'll update accordingly
顏色: 玫瑰金
Author: t***e
Date:
Review: Great but features need to be changed
顏色: 灰色
Author: L***s
Date:
Review: All good No problem.
顏色: 玫瑰金
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.