Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常滿意˙物超所值˙與商品描述一致˙會繼續支持
顏色: 橘色
Price: NT$2,035
Original Price: NT$2,192
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Y40 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Orange |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 3G |
| SKU | se260105122959655143005 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 2996754 people said the quality is very good!
Author: a***a
Date:
Review: 非常滿意˙物超所值˙與商品描述一致˙會繼續支持
顏色: 橘色
Author: l***6
Date:
Review: 美觀又實用優質的產品
顏色: 橘色
Author: s***6
Date:
Review: 謝謝
顏色: 橘色
Author: c***2
Date:
Review: 感覺很慢,頓頓頓、、、🐘🐘🐘🐘🐘不是寬頻網路問題.
顏色: 橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.