Author: g***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 已收貨 試用中 還不錯 等想換新平板時會優先選擇
顏色: 銀色
Price: NT$2,174
Original Price: NT$2,299
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa M9-4 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 3G |
| SKU | se251228133674892656227 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 1245634 people said the quality is very good!
Author: g***p
Date:
Review: 已收貨 試用中 還不錯 等想換新平板時會優先選擇
顏色: 銀色
Author: c***8
Date:
Review: 87256gb的平板電腦質感還算OK
顏色: 黑色
Author: c***8
Date:
Review: 平板黑色的8g 256gb夠用了只是沒有保護貼跟保護套
顏色: 黑色
Author: s***4
Date:
Review: 鍵盤只有英文輸入,對我不適用,已申請退貨
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.