Author: Y***妮
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The item has arrived, thank you Shein.
顏色: 黑色
Price: NT$1,954
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260312155300526944348 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 8227051 people said the quality is very good!
Author: Y***妮
Date:
Review: The item has arrived, thank you Shein.
顏色: 黑色
Author: A***i
Date:
Review: Good good good good good good 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 黑色
Author: m***7
Date:
Review: It is an okay tablet. Battery runs down quickly.
顏色: 黑色
Author: d***e
Date:
Review: excelente me gusto amis mellizos aun más
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.