Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 橘色安卓15 4G 128gb還算OK只是沒有保護貼
顏色: 橘色
Price: NT$2,156
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260320164617476363106 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 1209328 people said the quality is very good!
Author: c***8
Date:
Review: 橘色安卓15 4G 128gb還算OK只是沒有保護貼
顏色: 橘色
Author: d***4
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 藍色
Author: d***4
Date:
Review: 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
顏色: 藍色
Author: 9***4
Date:
Review: نفس الصوره وحلو واستخدام ممتاز💜💜👍🏻
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.