Author: M***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$179
| Material | ABS |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Black |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se2403021881700606 |
Author: M***i
Date:
Review: very good
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: A***e
Date:
Review: 質感很好,麥克風收音很好,線很長很好用!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***4
Date:
Review: 聽歌還不錯,可是感覺麥克風沒那麼好
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***n
Date:
Review: 好用愛用認真用,已回購超多次了!大推!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.