Author: y***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 功能正常, 小孩很喜歡, 酷極了!
顏色: 黑藍色
尺寸: 均碼
Price: NT$340
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | white blue |
| Wireless Version | 5 |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | None |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Dynamic Microphone |
| SKU | se2307176524395323 |
Author: y***n
Date:
Review: 功能正常, 小孩很喜歡, 酷極了!
顏色: 黑藍色
尺寸: 均碼
Author: c***1
Date:
Review: 收到商品,感覺還不錯,希望好用!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: x***x
Date:
Review: 有線耳麥非常清楚好用,連手機都可以使用
顏色: 黑藍色
尺寸: 均碼
Author: g***9
Date:
Review: 👍👍👍👍👍
顏色: 黑紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.