Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 我覺得他要佩戴得好可能要需要一點方法,但是他本身是很好看的
顏色: 巧克力棕
Price: NT$222
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Maroon |
| Type | Ponytail |
| Curl | Body Wave |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 36 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb2309123918187536 |
Author: c***3
Date:
Review: 我覺得他要佩戴得好可能要需要一點方法,但是他本身是很好看的
顏色: 巧克力棕
Author: a***2
Date:
Review: 很滿意唷😊😊😊!!!
顏色: 間色
Author: e***y
Date:
Review: Good quality!
顏色: 巧克力棕
Author: 6***0
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: ganda nita bagay sa lahat hinding hindi ka mag ssis napa ka bongga superrrrrr kaya ano pa hininintay niyo Comfortable to wear: super comfortable siya magaan lang siya pero makapal
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.