Price: NT$33,011
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Model | Sony PlayStation 5 Digital Edition |
| Power Supply | Power Adapter |
| Batteries Included | Yes |
| Output Resolution | 4096*2160 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | USB |
| RAM | 16GB |
| Built In Storage | 825GB |
| SKU | se251129884581752815 |
Brand Name: PlayStation
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/PlayStation-sc-014435495.html
Quality: 9460609 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.