Author: a***9
Date:
Review: Just as the image, but it came with a smell. Nothing a good wash can’t fit
顏色: Natural Black
Price: NT$481
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Jerry Curl |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 95 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 54.61 cm |
| SKU | sb2410143207055163 |
Author: a***9
Date:
Review: Just as the image, but it came with a smell. Nothing a good wash can’t fit
顏色: Natural Black
Author: m***y
Date:
Review: Short like pixie loved it I laughed like this not gone fit me but bish it looks so good and light must buy
顏色: Natural Black
Author: a***2
Date:
Review: This was way too short
顏色: Natural Black
Author: v***4
Date:
Review: Peruca de cabelo humano de ótima qualidade e preço acessível. Possui regulador e pentes na lateral. Veio de brinde duas tocas na cor bege. Embalagem impecável. Envio e entrega bem antes do prazo. Gostei muito, só tenho elogios pelo produto.
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.