Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: okay for the price given
顏色: 黑色
Price: NT$220
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 80 g |
| 長度 | 7.5 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2308151020755210 |
Author: m***u
Date:
Review: okay for the price given
顏色: 黑色
Author: t***1
Date:
Review: Value for money: good price Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes
顏色: 黑色
Author: d***h
Date:
Review: م انصح فيها تفشل
顏色: 黑色
Author: t***9
Date:
Review: muito boa, bom material ficou muito boa
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.