Author: o***2
Date:
Review: 超讚商品,cp值很高,包裝精美不馬虎 ,客服也不錯,接單出貨速度快,有機會會在回購,
顏色: Tongue Twister
尺寸: 均碼
Price: NT$141
Original Price: NT$201
| Ingredients | 無酒精, 純素, 不含麩質 |
| Color | Tongue Twister |
| Finish | Glossy |
| 淨容量 | 3.3 ml |
| 長度 | 2.2 cm |
| 寬度 | 2.2 cm |
| 高度 | 10.2 cm |
| SKU | sb2308188585264358 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 543273 people said the quality is very good!
Author: o***2
Date:
Review: 超讚商品,cp值很高,包裝精美不馬虎 ,客服也不錯,接單出貨速度快,有機會會在回購,
顏色: Tongue Twister
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 目前用起來普普,下次再試一次,等待久一點再撕開看看唇色是否均勻🤣
顏色: Celeb Crush
尺寸: 均碼
Author: y***1
Date:
Review: 買第二次了顏色都很好看,只是你要用兩次顏色才出來
顏色: Samesies
尺寸: 均碼
Author: q***蓮
Date:
Review: 期待用起來嘴唇💋變得更加紅潤
顏色: Celeb Crush
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.