Author: b***1
Date:
Review: 我給奶奶外婆誒體力根據嘔嘔櫃檯很靠近
顏色: 彩色
尺寸: 900pcs
Price: NT$54
Original Price: NT$56
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| 長度 | 24 cm |
| SKU | sb2412097376745665 |
Author: b***1
Date:
Review: 我給奶奶外婆誒體力根據嘔嘔櫃檯很靠近
顏色: 彩色
尺寸: 900pcs
Author: g***l
Date:
Review: I’m really happy with them! The diamonds are so pretty and sparkly, and they come pre-arranged in sizes that are easy to apply. The adhesive is good enough to last for hours but still gentle on the skin. I used them for kids’ parties and face painting, and they were a hit—kids loved them! They add that extra wow factor to any look. Pros: vibrant shine, skin-friendly, easy to apply, good sticking power
顏色: 彩色
尺寸: 900pcs
Author: c***0
Date:
Review: Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this again. Very good quality, absaloutly love the style, will definitely be buying this
顏色: 彩色
尺寸: 900pcs
Author: e***a
Date:
Review: Very nice item im satisfied
顏色: 彩色
尺寸: 900pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.