Author: 피***니
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很滿意很喜歡很推薦很滿意很喜歡很推薦
顏色: 紅色
尺寸: 10cm*10cm
Price: NT$29
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Red |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 10 cm |
| SKU | sb2412032190606401 |
Author: 피***니
Date:
Review: 很滿意很喜歡很推薦很滿意很喜歡很推薦
顏色: 紅色
尺寸: 10cm*10cm
Author: 8***5
Date:
Review: 很棒的商品!品質不錯!我很喜歡
顏色: 紅色
尺寸: 10cm*10cm
Author: •***•
Date:
Review: very nice love it perfect
顏色: 紅色
尺寸: 10cm*10cm
Author: c***2
Date:
Review: Worked perfect for my costume!
顏色: 紅色
尺寸: 10cm*10cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.