Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Prada farki
顏色: 普拉達至色持久輕盈口紅 #B02
Price: NT$441
Original Price: NT$1,017
| Color | Prada Color Sensational Lipstick #B02 |
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Glossy |
| Texture | Stick |
| 高度 | 3.5 cm |
| 長度 | 9.5 cm |
| 淨重 | 1.3 g |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb260310232866016270994 |
Brand Name: Prada
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Prada-sc-014480960.html
Quality: 2588878 people said the quality is very good!
Author: r***0
Date:
Review: Prada farki
顏色: 普拉達至色持久輕盈口紅 #B02
Author: f***8
Date:
Review: ممتاز
顏色: 普拉達至色持久輕盈口紅 #B02
Author: A***i
Date:
Review: جيد
顏色: 普拉達至色持久輕盈口紅 #B02
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.