Author: v***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ngon
顏色: 黃色
Price: NT$8,934
Original Price: NT$9,927
| Color | Yellow |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco X7 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8400-Ultra |
| SKU | sw25070222223233931 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 9705805 people said the quality is very good!
Author: v***2
Date:
Review: ngon
顏色: 黃色
Author: w***8
Date:
Review: この価格で性能も良く、とても満足しています。
顏色: 黃色
Author: 9***9
Date:
Review: すごくサクサク動くので、買ってよかった!デザインもかっこいい!
顏色: 黃色
Author: t***8
Date:
Review: 全く問題無しで満足しています。梱包もちゃんとしてました。☆5。
顏色: 黃色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.