Price: NT$1,028
Original Price: NT$1,766
輕鬆舒適,無拉扯感 Philips 5000 系列鼻毛耳毛修剪器可輕鬆修剪多餘毛髮。溫和精準切剃技術結合安全保護盾系統,高效修剪的同時呵護肌膚。
| Material | Aluminum Alloy |
| Style Type | Black |
| Type | Ear and Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | AA Battery/AAA Battery |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 3 cm |
| 電壓 | 1.5 V |
| SKU | sb260424155234247763300 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 6243634 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.