Price: NT$1,525
Original Price: NT$1,789
| Material | ABS |
| Peak Current (A) | 4000~4500A |
| Features | Multi-function |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Voltage | 12V |
| Gasoline Engine Capacity | >9L |
| Diesel Engine Capacity | >9L |
| Style Type | 5000A-m10A |
| Batteries Included | Yes |
| SKU | sq260306145349572038449 |
Brand Name: PGNOOGE
Quality: 6878247 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.