Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 音質很讚已回購多次,重低音感很好
顏色: 白色
尺寸: 黑色
Price: NT$148
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | White |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25050476779200434 |
Brand Name: QKZ
Quality: 7202888 people said the quality is very good!
Author: j***6
Date:
Review: 音質很讚已回購多次,重低音感很好
顏色: 白色
尺寸: 黑色
Author: 維***妮
Date:
Review: 非常好非常好非常好非常好非常好
顏色: 白色
尺寸: 黑色
Author: A***3
Date:
Review: Good Quality ,My Brother love it , it sounds** Good He said😁😉 ,Thank you SHEIN.! Noted: Photos are not related, please be good to me okey 😁🙌
顏色: 白色
尺寸: 黑色
Author: H***i
Date:
Review: The product is very good and matches the photo
顏色: 白色
尺寸: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.