Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮量很多 很直壓不彎 用手拉幾下就全部梳順 瀏海很真實
顏色: 藍色
Price: NT$253
Original Price: NT$266
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2407300200813296 |
Author: a***n
Date:
Review: 髮量很多 很直壓不彎 用手拉幾下就全部梳順 瀏海很真實
顏色: 藍色
Author: s***6
Date:
Review: 個人體驗cp值高,質感尚可
顏色: 藍色
Author: n***a
Date:
Review: exactly like the picture. soft
顏色: 藍色
Author: 8***9
Date:
Review: the quality is so good
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.