Price: NT$40,158
| Color | Titanium Color |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | Oppo Find X9 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.78" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 8K |
| Phone Battery Capacity | 7500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Helio G95 |
| SKU | sw260109134646753901444 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 1224300 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.