Author: S***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格便宜,品質不錯,蠻顯色的。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$58
| Color | Pink |
| Benefits | Moisturizing |
| Finish | Glossy |
| Texture | Stick |
| 高度 | 2.1 cm |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 2.3 cm |
| 淨容量 | 3 ml |
| SKU | sb2305258383661361 |
Brand Name: OMGA
Quality: 1521896 people said the quality is very good!
Author: S***A
Date:
Review: 價格便宜,品質不錯,蠻顯色的。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: 顏色很漂亮,不會太紅,質地好,我很喜歡.
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: v***5
Date:
Review: 吸水力強東西便宜且品質好很常回購
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: 還不錯還不錯還好還不錯
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.