Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Haven’t used but good price, can’t complain
顏色: 彩色
尺寸: 高級灰透氣彈性強
Price: NT$55
| Material | Polyamide |
| Composition | 100% Polyamide |
| Color | Pink |
| Type | Face Bandage |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 54 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb25042128655119247 |
Brand Name: OBOVAY
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/OBOVAY-sc-0144569726.html
Quality: 7788621 people said the quality is very good!
Author: a***o
Date:
Review: Haven’t used but good price, can’t complain
顏色: 彩色
尺寸: 高級灰透氣彈性強
Author: z***8
Date:
Review: 與圖片相符,希望能很好使用。 材質與我所想的不一樣。
顏色: 彩色
尺寸: 灰色全新升級款效果更好
Author: j***u
Date:
Review: 這款材質比較透氣,不會很緊,希望有效。
顏色: 彩色
尺寸: 灰色全新升級款效果更好
Author: h***5
Date:
Review: 💥💥💥💥❤️❤️‼️💥🫴💥💥💥💥
顏色: 藍白色
尺寸: 灰色+提拉帶
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.