Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ලස්සන යිගොඉක 😁😁
顏色: pop art
Price: NT$2,906
| Color | Pop Art |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Nubia |
| Model | ZTE nubia Music |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A |
| SKU | sw25101038160603183 |
Brand Name: nubia
Quality: 1560519 people said the quality is very good!
Author: c***e
Date:
Review: ලස්සන යිගොඉක 😁😁
顏色: pop art
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.