Author: 焦***慮
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 盒子都爛掉了.本來想要送禮的..
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Price: NT$204
Original Price: NT$212
| Color | Green |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 20.5 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 長度 | 14.4 cm |
| 淨重 | 168 g |
| SKU | sb2304282271837525 |
Brand Name: VT
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/VT-sc-014143288.html
Quality: 5510722 people said the quality is very good!
Author: 焦***慮
Date:
Review: 盒子都爛掉了.本來想要送禮的..
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: s***r
Date:
Review: 香味: 淡淡的
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: h***8
Date:
Review: 在shien買東西,從來不會讓我失望
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: f***5
Date:
Review: 保濕控油: 好 香味: 好 成分: 好
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.