Author: b***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: legit naorder ko dumating naman ng ayos ung package at walang damage salamat.
顏色: 黑色
Price: NT$5,583
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99-Ultra |
| SKU | sw25031357271977789 |
Brand Name: Xiaomi
Quality: 6279782 people said the quality is very good!
Author: b***7
Date:
Review: legit naorder ko dumating naman ng ayos ung package at walang damage salamat.
顏色: 黑色
Author: J***a
Date:
Review: very good. I really like it
顏色: 藍色
Author: l***x
Date:
Review: gandaaa
顏色: 綠色
Author: u***a
Date:
Review: This Redmi phone is of high quality. It was the exact same of what I ordered.
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.