Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ほんものでした
顏色: 瑪利歐賽車世界套裝
尺寸: 均碼
Price: NT$23,803
Original Price: NT$25,598
| Material | ABS |
| Color | Mario Kart World Set |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Output Resolution | 1920 x 1080 |
| RAM | 4GB |
| Touchscreen | Yes |
| Connection Method | Bluetooth |
| Built In Storage | 256GB |
| Battery Life | 3-5h |
| Compatible Interface | USB |
| Screen Size | 7.9" |
| Operating System | Other |
| Wireless Property | Wireless |
| SKU | se25092266568860658 |
Brand Name: Nintendo Switch
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Nintendo-Switch-sc-014832016.html
Quality: 4280659 people said the quality is very good!
Author: 8***8
Date:
Review: ほんものでした
顏色: 瑪利歐賽車世界套裝
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.